Pregled Tiketa
Primjer: 16 45B8D5
Sport
Liga
Nogomet
ENGLESKA PREMIER (90.min.)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3251 13:30 Burnley - Arsenal
[+29]
5.40 3.80 1.65 2.23 1.26 1.15
3252 16:00 Sheffield Utd. - Southampton
[+29]
3.65 3.40 2.10 1.76 1.33 1.30
3253 18:30 Aston Villa - Wolverhampton
[+29]
2.40 3.30 3.10 1.39 1.35 1.60
3254 21:00 Brighton - Leicester
[+29]
2.55 3.20 2.85 1.42 1.35 1.51
nedjelja 07.03.21
3255 13:00 West Bromwich - Newcastle
[+29]
2.45 3.20 3.00 1.39 1.35 1.55
3256 15:00 Liverpool - Fulham
[+29]
1.35 5.10 9.25 1.07 1.18 3.29
3257 17:30 Man.City - Man.Utd.
[+29]
1.50 4.40 6.50 1.12 1.22 2.62
3258 20:15 Tottenham - Crystal P.
[+29]
1.45 4.60 7.25 1.10 1.21 2.81
ponedjeljak 08.03.21
3259 19:00 Chelsea - Everton
[+29]
1.55 4.00 6.10 1.12 1.24 2.42
3260 21:00 West Ham - Leeds
[+29]
2.10 3.60 3.30 1.33 1.28 1.72
http://www.premierleague.com.
FRANCUSKA - KUP (90 min), 1/16 finala - jedna utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3292 14:15 GFA74 - Annecy
[+29]
3.55 3.65 1.90 1.80 1.24 1.25
3293 14:15 Ales - Montpellier
[+29]
8.25 5.10 1.30 3.15 1.12 1.04
3294 14:15 Red Star - Lens
[+29]
5.20 4.00 1.55 2.26 1.19 1.12
3295 14:15 SL Neuweg - Sedan
[+29]
3.05 3.55 2.10 1.64 1.24 1.32
3296 16:30 Le Puy - Lorient
[+29]
7.75 4.70 1.35 2.93 1.15 1.05
3298 16:30 Valenciennes - Metz
[+29]
3.80 3.25 1.95 1.75 1.29 1.22
3299 18:45 Lyon - Sochaux
[+29]
1.28 5.10 10.00 1.02 1.13 3.38
3300 21:10 Brest - PSG
[+29]
9.00 5.70 1.25 3.49 1.10 1.03
nedjelja 07.03.21
3302 18:30 Gazelec - Lille
[+29]
8.50 5.10 1.30 3.19 1.13 1.04
4031 18:30 Romorantin - Chateaubriant
[+29]
2.30 3.05 3.20 1.31 1.34 1.56
4032 21:00 Canet - Marseille
[+29]
11.50 6.00 1.20 3.94 1.09
ponedjeljak 08.03.21
4033 21:00 Nice - Monaco
[+29]
3.25 3.55 2.05 1.70 1.26 1.30
www.fff.fr
ITALIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3280 15:00 Spezia - Benevento
[+29]
2.10 3.55 3.45 1.32 1.31 1.75
3281 18:00 Udinese - Sassuolo
[+29]
2.50 3.35 2.80 1.43 1.32 1.53
3282 20:45 Juventus - Lazio
[+29]
1.90 3.60 3.90 1.24 1.28 1.87
nedjelja 07.03.21
3283 12:30 Roma - Genoa
[+29]
1.53 4.30 6.50 1.13 1.24 2.59
3284 15:00 Crotone - Torino
[+29]
3.90 3.45 2.00 1.83 1.32 1.27
3285 15:00 Fiorentina - Parma
[+29]
1.90 3.60 4.10 1.24 1.30 1.92
3286 15:00 Verona - Milan
[+29]
3.55 3.35 2.10 1.72 1.32 1.29
3287 18:00 Sampdoria - Cagliari
[+29]
2.40 3.30 2.90 1.39 1.31 1.54
3288 20:45 Napoli - Bologna
[+29]
1.57 4.20 5.50 1.14 1.22 2.38
ponedjeljak 08.03.21
3289 20:45 Inter - Atalanta
[+29]
2.05 3.60 3.50 1.31 1.29 1.77
www.legaseriea.it
NJEMAČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3262 15:30 Frankfurt - Stuttgart
[+29]
1.90 3.85 3.70 1.27 1.26 1.89
3263 15:30 Freiburg - Leipzig
[+29]
4.70 3.90 1.70 2.13 1.25 1.18
3264 15:30 Hertha - Augsburg
[+29]
2.00 3.40 3.85 1.26 1.32 1.81
3265 15:30 Hoffenheim - Wolfsburg
[+29]
2.90 3.50 2.35 1.59 1.30 1.41
3266 15:30 M'gladbach - Leverkusen
[+29]
2.45 3.50 2.75 1.44 1.30 1.54
3267 18:30 Bayern - Dortmund
[+29]
1.65 4.30 4.30 1.19 1.19 2.15
nedjelja 07.03.21
3268 15:30 Koln - Werder
[+29]
2.70 3.15 2.65 1.45 1.34 1.44
3269 18:00 Bielefeld - Un.Berlin
[+29]
3.60 3.35 2.05 1.74 1.31 1.27
www.bundesliga.de
ŠPANIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3271 14:00 Valladolid - Getafe
[+29]
2.85 2.85 2.75 1.43 1.40 1.40
3272 16:15 Elche - Sevilla
[+29]
6.20 3.65 1.60 2.30 1.27 1.11
3273 18:30 Cadiz - Eibar
[+29]
3.25 3.10 2.40 1.59 1.38 1.35
3274 21:00 Osasuna - Barcelona
[+29]
5.50 4.20 1.60 2.38 1.24 1.16
nedjelja 07.03.21
3275 14:00 Huesca - Celta
[+29]
2.90 3.20 2.45 1.52 1.33 1.39
3276 16:15 Atl.Madrid - Real M.
[+29]
2.60 3.25 2.75 1.44 1.34 1.49
3277 18:30 Sociedad - Levante
[+29]
1.45 4.30 7.00 1.08 1.20 2.66
3278 21:00 Ath.Bilbao - Granada
[+29]
1.60 3.90 5.60 1.13 1.24 2.30
ponedjeljak 08.03.21
3279 21:00 Betis - Alaves
[+29]
1.75 3.60 4.60 1.18 1.27 2.02
www.ligabbva.com
HRVATSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3380 15:00 Slaven - Lokomotiva Z.
[+27]
2.25 3.10 3.05 1.30 1.29 1.54
3381 17:05 Hajduk - Varaždin
[+27]
1.45 4.10 6.50 1.07 1.19 2.51
nedjelja 07.03.21
3382 15:00 Osijek - HNK Gorica
[+27]
2.20 3.25 3.00 1.31 1.27 1.56
3383 17:30 Dinamo Z. - Rijeka
[+27]
1.67 3.50 4.60 1.13 1.23 1.99
www.prvahnl.hr
ALŽIR - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3984 15:00 Chlef - Mlila
[+11]
2.55 2.70 3.00 1.31 1.38 1.42
3987 15:00 Paradou - USM Alger
[+11]
2.35 2.70 3.20 1.26 1.35 1.46
3989 15:00 Skikda - MC Oran
[+11]
3.40 2.90 2.15 1.57 1.32 1.23
ARGENTINA - LIGA KUP (90 min), Grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3683 21:10 Godoy Cruz - Platense
[+27]
2.20 3.15 3.20 1.30 1.30 1.59
3690 21:10 Sarmiento - Talleres
[+27]
3.05 3.05 2.35 1.52 1.33 1.33
3681 23:20 Colon - Aldosivi
[+27]
1.90 3.30 3.75 1.21 1.26 1.76
3684 23:20 Lanus - Atl.Tucuman
[+27]
1.85 3.35 4.10 1.19 1.27 1.84
nedjelja 07.03.21
3679 21:10 Arsenal Sar. - Estudiantes
[+27]
2.95 3.05 2.40 1.50 1.32 1.34
3682 23:20 Gimnasia LP - Defensa J.
[+27]
2.95 3.05 2.40 1.50 1.32 1.34
3686 23:20 Patronato P. - Union SF
[+25]
2.60 3.15 2.60 1.42 1.30 1.42
ponedjeljak 08.03.21
3691 01:30 Velez - Boca Juniors
[+27]
3.15 3.10 2.25 1.56 1.31 1.30
3687 23:15 Racing C. - Rosario
[+27]
2.10 3.15 3.45 1.26 1.31 1.65
utorak 09.03.21
3688 01:30 River Plate - Argentinos Jrs.
[+27]
1.45 4.30 5.80 1.08 1.16 2.47
AUSTRALIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3713 07:05 Brisbane - Sydney
[+27]
2.35 3.50 2.75 1.41 1.27 1.54
3714 09:10 Mel.Victory - Mel.City
[+27]
3.30 3.75 1.95 1.76 1.23 1.28
nedjelja 07.03.21
3715 06:05 Wellington - Perth
[+27]
2.45 3.50 2.60 1.44 1.26 1.49
3716 08:10 Western Utd. - Western Sydney
[+27]
2.35 3.45 2.75 1.40 1.27 1.53
ponedjeljak 08.03.21
3717 09:05 Central Coast - Macarthur
[+27]
2.35 3.40 2.75 1.39 1.27 1.52
www.afl.com.au
AUSTRIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3335 17:00 Altach - LASK
[+29]
6.80 4.60 1.40 2.74 1.16 1.07
3336 17:00 Hartberg - Admira
[+29]
2.00 3.60 3.25 1.29 1.24 1.71
3337 17:00 Wattens - Sturm
[+29]
3.00 3.45 2.25 1.60 1.29 1.36
nedjelja 07.03.21
3338 14:30 Ried - Wolfsberger
[+29]
3.30 3.60 2.00 1.72 1.25 1.29
3339 14:30 Salzburg - St.Polten
[+29]
1.15 7.50 11.50 1.05 4.54
3340 17:00 Austria W. - Rapid W.
[+29]
3.55 3.70 1.90 1.81 1.24 1.26
www.bundesliga.at
AUSTRIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3517 14:30 Austria K. - Dornbirn
[+29]
1.50 4.20 5.30 1.11 1.17 2.34
nedjelja 07.03.21
3518 10:30 GAK - Austria W. II
[+29]
2.05 3.45 3.25 1.29 1.26 1.67
3519 11:00 Liefering - Horn
[+29]
1.50 4.30 5.30 1.11 1.17 2.37
www.bundesliga.at
BELGIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3322 16:15 Eupen - Oud Heverlee
[+29]
1.85 3.75 3.60 1.24 1.22 1.84
3323 18:30 Waasland - Beerschot VA
[+29]
2.90 3.40 2.20 1.57 1.25 1.34
3324 20:45 Antwerpen - Kortrijk
[+29]
1.95 3.60 3.65 1.26 1.27 1.81
nedjelja 07.03.21
3325 13:30 Peruwelz - Standard
[+29]
3.45 3.45 2.05 1.73 1.29 1.29
3326 16:00 Club Brugge - Zulte Waregem
[+29]
1.25 6.00 9.50 1.03 1.10 3.68
3327 18:15 Anderlecht - Mechelen
[+29]
1.85 3.65 4.00 1.23 1.26 1.91
3328 20:45 Genk - Cercle Brugge
[+29]
1.70 3.85 4.40 1.18 1.23 2.05
ponedjeljak 08.03.21
3329 20:45 Gent - Oostende
[+29]
1.75 3.80 4.40 1.20 1.25 2.04
www.sport.be/jupilerproleague
BELGIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3577 20:45 RWDM - Deinze
[+27]
2.40 3.40 2.55 1.41 1.24 1.46
nedjelja 07.03.21
3578 16:00 Seraing - Westerlo
[+27]
2.40 3.30 2.60 1.39 1.25 1.45
3579 20:00 Lommel - Club Brugge 23
[+27]
1.18 6.30 11.00 1.07 4.01
www.sport.be/jupilerproleague
BRAZIL - KUP (90 min), Finale - uzvrat
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 07.03.21
3718 22:00 Palmeiras - Gremio (1-0)
[+27]
2.15 3.10 3.40 1.27 1.32 1.62
www.cbf.com.br
BUGARSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
4059 14:00 Arda - Cherno M.
[+27]
2.30 3.00 2.90 1.30 1.28 1.47
4060 16:30 CSKA S. - Lok.Plovdiv
[+27]
1.70 3.30 5.10 1.12 1.27 2.00
nedjelja 07.03.21
4061 11:00 Etar - CSKA 1948
[+27]
3.60 3.05 2.05 1.65 1.31 1.23
4062 13:30 Beroe - Ludogorets
[+27]
3.45 3.55 1.90 1.75 1.23 1.24
4063 16:00 Levski S. - Botev
[+27]
1.65 3.45 5.00 1.12 1.24 2.04
ponedjeljak 08.03.21
4064 16:30 Tsarsko selo - Slavia S.
[+27]
2.15 3.15 3.10 1.28 1.27 1.56
www.pfl.bg
ČEŠKA R. - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3458 14:00 Pribram - Liberec
[+29]
5.10 3.55 1.70 2.09 1.27 1.15
3459 16:00 Teplice - Opava
[+29]
1.95 3.30 3.75 1.23 1.28 1.76
3460 16:00 Zlin - Bohemians 1905
[+29]
2.55 3.15 2.70 1.41 1.31 1.45
3461 18:30 Plzen - Olomouc
[+29]
1.45 4.20 6.70 1.08 1.19 2.58
nedjelja 07.03.21
3462 14:00 Budejovice - Mlada Boleslav
[+29]
2.40 3.20 2.75 1.37 1.28 1.48
3463 14:00 Karvina - Brno
[+29]
2.15 3.20 3.25 1.29 1.29 1.61
3464 18:30 Slavia P. - Ostrava
[+29]
1.20 6.20 12.70 1.10 4.17
www.en.synotliga.cz
ČEŠKA R. - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3664 14:30 Blansko - Trinec
[+27]
2.65 3.05 2.50 1.42 1.29 1.37
3665 14:30 Lisen - Hradec
[+27]
2.75 3.10 2.45 1.46 1.30 1.37
nedjelja 07.03.21
3666 10:15 Zizkov - Chrudim
[+27]
1.70 3.50 4.30 1.14 1.22 1.93
3667 14:30 Varnsdorf - Prostejov
[+27]
2.40 3.05 2.80 1.34 1.29 1.46
3668 14:30 Vlasim - Taborsko
[+27]
1.75 3.40 3.95 1.16 1.21 1.83
ponedjeljak 08.03.21
3669 14:30 Dukla P. - MFK Usti
[+27]
1.65 3.50 4.40 1.12 1.20 1.95
www.en.synotliga.cz
DANSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3614 14:00 Esbjerg - F.Amager
[+27]
1.85 3.40 4.00 1.20 1.26 1.84
3615 15:00 Hvidovre - Kolding
[+27]
2.25 3.10 2.85 1.30 1.26 1.48
nedjelja 07.03.21
3616 15:00 Silkeborg - Koge
[+27]
1.55 4.10 4.90 1.12 1.18 2.23
3617 15:00 Vendsyssel - Helsingor
[+27]
3.05 3.20 2.20 1.56 1.28 1.30
www.1-division.dk
DANSKA 1. (90.min.)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 07.03.21
3357 12:00 Randers - Lyngby
[+29]
1.80 3.65 4.00 1.21 1.24 1.91
3358 14:00 Brondby - FC Kobenhavn
[+29]
2.70 3.40 2.40 1.50 1.27 1.41
3359 16:00 Midtjylland - AGF
[+29]
1.90 3.50 3.75 1.23 1.26 1.81
3360 18:00 Nordsjaelland - Horsens
[+29]
2.00 3.55 3.40 1.28 1.26 1.74
3361 20:00 Vejle - Odense
[+29]
2.65 3.25 2.50 1.46 1.29 1.41
ponedjeljak 08.03.21
3362 19:00 Aalborg - Sonderjylland
[+29]
2.15 3.30 3.35 1.30 1.31 1.66
www.superliga.dk
EKVADOR - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3755 21:00 Orense - Aucas
[+27]
2.30 3.20 2.70 1.34 1.24 1.46
3752 23:30 LDU Quito - Universidad C.
[+27]
1.75 3.45 3.90 1.16 1.21 1.83
nedjelja 07.03.21
3749 02:00 Emelec - Delfin
[+27]
1.60 3.65 5.00 1.11 1.21 2.11
3754 19:00 Olmedo - Macara
[+27]
3.25 3.25 2.05 1.62 1.26 1.26
3753 21:30 Manta - Cuenca
[+27]
2.20 3.30 2.80 1.32 1.23 1.51
utorak 09.03.21
3756 01:00 Tecnico - Nueve de Octubre
[+27]
1.65 3.25 4.90 1.09 1.23 1.95
www.ecuafutbol.org
ENGLESKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3408 13:30 Watford - Nott.Forest
[+29]
1.90 3.25 4.40 1.20 1.33 1.87
3409 16:00 Barnsley - Birmingham
[+29]
1.80 3.45 4.60 1.18 1.29 1.97
3410 16:00 Brentford - Rotherham
[+29]
1.45 4.30 7.25 1.08 1.21 2.70
3411 16:00 Bristol C. - QPR
[+29]
2.85 3.30 2.45 1.53 1.32 1.41
3412 16:00 Coventry - Derby
[+29]
2.55 3.05 2.95 1.39 1.37 1.50
3413 16:00 Millwall - Blackburn
[+29]
2.45 3.10 3.00 1.37 1.35 1.52
3414 16:00 Norwich - Luton
[+29]
1.40 4.50 7.75 1.07 1.19 2.85
3415 16:00 Preston - Bournemouth
[+29]
3.40 3.35 2.15 1.69 1.32 1.31
3416 16:00 Reading - Sheffield Wed.
[+29]
1.80 3.40 4.60 1.18 1.29 1.96
3417 16:00 Stoke - Wycombe
[+29]
1.60 3.85 5.70 1.13 1.25 2.30
3418 16:00 Swansea - Middlesbrough
[+29]
2.35 3.10 3.15 1.34 1.35 1.56
www.football-league.co.uk
ENGLESKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3520 14:00 Gillingham - Ipswich
[+29]
3.00 3.20 2.40 1.55 1.33 1.37
3521 16:00 Accrington - Swindon
[+29]
1.77 3.65 4.50 1.19 1.27 2.02
3522 16:00 Blackpool - Wimbledon
[+29]
1.60 3.85 5.70 1.13 1.25 2.30
3523 16:00 Burton - Peterborough
[+29]
4.40 3.65 1.80 2.00 1.28 1.21
3524 16:00 Doncaster - Plymouth
[+29]
2.05 3.40 3.40 1.28 1.28 1.70
3525 16:00 Hull - Bristol R.
[+29]
1.50 4.10 6.50 1.10 1.22 2.51
3526 16:00 Lincoln - Crewe
[+29]
2.20 3.30 3.15 1.32 1.30 1.61
3527 16:00 Northampton - Portsmouth
[+29]
4.30 3.45 1.85 1.91 1.29 1.20
3528 16:00 Oxford - Charlton
[+29]
2.15 3.35 3.35 1.31 1.31 1.68
3529 16:00 Shrewsbury - Fleetwood
[+29]
2.50 3.15 2.90 1.39 1.34 1.51
3530 16:00 Sunderland - Rochdale
[+29]
1.40 4.60 7.50 1.07 1.18 2.85
3531 16:00 Wigan - MK Dons
[+29]
3.35 3.45 2.05 1.70 1.27 1.29
www.football-league.co.uk
ENGLESKA - 4. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3532 14:00 Exeter - Leyton
[+29]
1.95 3.55 3.55 1.26 1.26 1.77
3533 16:00 Barrow - Mansfield
[+29]
2.95 3.25 2.40 1.55 1.32 1.38
3534 16:00 Bradford - Bolton
[+29]
2.55 3.05 2.75 1.39 1.32 1.45
3535 16:00 Cambridge - Walsall
[+29]
2.00 3.35 3.60 1.25 1.29 1.74
3536 16:00 Cheltenham - Port Vale
[+29]
1.70 3.65 4.50 1.16 1.23 2.02
3537 16:00 Colchester - Newport
[+29]
3.00 3.15 2.40 1.54 1.33 1.36
3538 16:00 Grimsby T. - Forest Green
[+29]
4.40 3.40 1.85 1.92 1.30 1.20
3539 16:00 Morecambe - Carlisle
[+29]
2.80 3.25 2.50 1.50 1.32 1.41
3540 16:00 Oldham - Southend
[+29]
2.00 3.25 3.70 1.24 1.30 1.73
3541 16:00 Salford - Scunthorpe
[+29]
1.75 3.40 4.20 1.16 1.24 1.88
3542 16:00 Stevenage - Harrogate
[+29]
3.05 3.00 2.40 1.51 1.34 1.33
3543 16:00 Tranmere - Crawley T.
[+29]
2.00 3.60 3.50 1.29 1.27 1.77
www.football-league.co.uk
ENGLESKA - NACIONAL (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3545 16:00 Chesterfield - Yeovil
[+27]
2.05 3.35 3.35 1.27 1.27 1.68
3546 16:00 Dag & Red - Boreham Wood
[+27]
2.55 3.40 2.50 1.46 1.26 1.44
3547 16:00 Eastleigh - Bromley
[+25]
2.55 3.25 2.55 1.43 1.27 1.43
3549 16:00 Solihull - Maidenhead
[+27]
1.83 3.45 4.00 1.20 1.26 1.85
3551 16:00 Torquay - Hartlepool
[+27]
2.25 3.40 2.90 1.35 1.27 1.57
3552 16:00 Wealdstone - Halifax
[+27]
3.20 3.50 2.00 1.67 1.23 1.27
3553 16:00 Weymouth - Stockport
[+27]
5.50 3.80 1.57 2.25 1.22 1.11
3550 18:20 Sutton - Wrexham
[+27]
1.90 3.35 3.90 1.21 1.28 1.80
www.footballconference.co.uk
GRČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3400 14:00 OFI - Larisa
[+29]
1.73 3.40 4.80 1.15 1.27 1.99
3401 16:15 Atromitos - Asteras Tr.
[+29]
2.70 2.85 2.65 1.39 1.34 1.37
3402 18:30 Giannina - Panathinaikos
[+29]
2.95 2.95 2.45 1.48 1.34 1.34
nedjelja 07.03.21
3403 14:00 Olympiakos - Lamia
[+29]
1.15 6.70 14.20 1.06 4.55
3404 16:15 Panetolikos - Volos
[+29]
2.00 3.10 3.75 1.22 1.30 1.70
3405 18:30 PAOK - Aris
[+29]
1.75 3.50 4.50 1.17 1.26 1.97
ponedjeljak 08.03.21
3406 18:30 AEK - Ap.Smirnis
[+29]
1.35 4.80 8.25 1.05 1.16 3.03
HOLANDIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3313 16:30 Feyenoord - Venlo
[+29]
1.25 5.80 9.00 1.03 1.10 3.53
3314 18:45 Twente - Willem II
[+29]
1.70 3.80 4.60 1.17 1.24 2.08
3315 20:00 Heerenveen - Den Haag
[+29]
1.50 4.30 6.30 1.11 1.21 2.56
3316 21:00 Waalwijk - Utrecht
[+29]
5.50 4.10 1.57 2.35 1.22 1.14
nedjelja 07.03.21
3317 12:15 Ajax - Groningen
[+29]
1.22 6.40 12.00 1.02 1.11 4.17
3318 14:30 Fortuna S. - PSV
[+29]
5.70 4.30 1.50 2.45 1.19 1.11
3319 14:30 Heracles - Zwolle
[+29]
2.10 3.40 3.25 1.30 1.28 1.66
3320 16:45 Vitesse - Alkmaar
[+29]
3.20 3.60 2.10 1.69 1.27 1.33
www.eredivisie.nl
HOLANDIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3507 14:00 Almere - Excelsior
[+29]
1.80 3.80 3.85 1.22 1.23 1.91
3508 16:30 Volendam - Roda
[+29]
1.95 3.70 3.20 1.28 1.21 1.72
nedjelja 07.03.21
3509 20:00 De Graafschap - Eindhoven
[+29]
1.40 4.50 6.60 1.07 1.16 2.68
ponedjeljak 08.03.21
3510 18:45 Jong Ajax - Den Bosch
[+29]
1.55 4.20 5.10 1.13 1.19 2.30
3511 21:00 Jong AZ - Breda
[+29]
4.50 4.00 1.60 2.12 1.18 1.14
www.jupilerleague.nl
ITALIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3429 14:00 Cosenza - Frosinone
[+29]
2.80 2.85 2.70 1.41 1.37 1.39
3430 14:00 Cremonese - Salernitana
[+29]
2.25 3.15 3.20 1.31 1.32 1.59
3431 14:00 Entella - Ascoli
[+29]
2.65 2.95 2.75 1.40 1.35 1.42
3432 14:00 Pescara - Spal
[+29]
2.80 3.00 2.45 1.45 1.31 1.35
3433 14:00 Pisa - Reggina
[+29]
2.55 3.00 2.70 1.38 1.31 1.42
3434 16:00 Venezia - Brescia
[+29]
1.95 3.20 3.70 1.21 1.28 1.72
3428 18:00 Monza - Pordenone
[+29]
1.70 3.40 5.10 1.13 1.27 2.04
nedjelja 07.03.21
3435 15:00 Empoli - Cittadella
[+29]
1.85 3.25 4.10 1.18 1.27 1.81
3436 21:00 Reggiana - Lecce
[+29]
2.95 3.20 2.30 1.53 1.29 1.34
ponedjeljak 08.03.21
3437 19:00 Chievo - Vicenza
[+29]
1.75 3.35 4.60 1.15 1.27 1.94
www.legab.it
IZRAEL - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3623 14:00 Netanya - Yehuda
[+27]
2.25 3.35 2.80 1.35 1.25 1.53
3621 18:50 M.Haifa - Maccabi P.T.
[+27]
1.45 3.95 6.50 1.06 1.19 2.46
nedjelja 07.03.21
3624 18:00 Sakhnin - Shmona
[+27]
2.50 3.05 2.65 1.37 1.29 1.42
3620 19:00 Kfar Saba - Hapoel H.
[+27]
2.80 3.05 2.60 1.46 1.35 1.40
3619 19:30 Beer Sheva - Hapoel T.A.
[+27]
2.35 2.90 2.85 1.30 1.29 1.44
ponedjeljak 08.03.21
3618 18:00 Ashdod - Hap.Hadera
[+27]
1.85 3.15 4.20 1.17 1.28 1.80
3622 19:45 Maccabi T.A. - Beitar J.
[+27]
1.55 3.65 5.40 1.09 1.20 2.18
JAPAN - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3696 07:00 FC Yokohama - Oita Trinita
[+27]
2.60 3.15 2.65 1.42 1.31 1.44
3697 07:00 Tosu - Urawa
[+27]
2.55 3.25 2.60 1.43 1.29 1.44
3698 08:00 G.Osaka - Kashima
[+27]
2.85 3.45 2.30 1.56 1.27 1.38
3699 08:00 Kashiwa - Shonan
[+27]
1.70 3.85 4.30 1.18 1.22 2.03
3700 08:00 Nagoya - Sapporo
[+27]
2.00 3.50 3.30 1.27 1.25 1.70
nedjelja 07.03.21
3701 05:00 Yokohama - Hiroshima
[+27]
2.15 3.75 3.00 1.37 1.25 1.67
www.jfl.or.jp
JAPAN - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3706 08:00 Ryukyu - Yamaguchi
[+27]
2.05 3.25 3.35 1.26 1.27 1.65
nedjelja 07.03.21
3707 05:00 Sagamihara - Kusatsu
[+27]
3.10 3.05 2.30 1.54 1.32 1.31
3708 06:00 Ehime - JEF United
[+27]
3.15 3.20 2.15 1.59 1.28 1.29
3709 06:00 Kyoto - Matsumoto
[+27]
2.05 3.15 3.45 1.24 1.29 1.65
3710 06:00 Okayama - Kanazawa
[+27]
2.50 3.00 2.85 1.36 1.33 1.46
3711 06:00 Tochigi - Blaublitz
[+27]
2.20 3.00 3.25 1.27 1.31 1.56
3712 07:00 Tokyo V. - Yamagata
[+27]
2.90 3.10 2.40 1.50 1.31 1.35
www.jfl.or.jp
JUŽNA AFRIKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3820 14:00 Cape Town - Stellenbosch
[+27]
1.75 3.20 4.50 1.13 1.26 1.87
3821 16:00 Bloem Celtic - Maritzburg Utd.
[+27]
2.45 2.80 2.95 1.31 1.34 1.44
3822 16:00 Chippa Utd. - Orlando P.
[+27]
4.40 3.00 1.85 1.78 1.30 1.14
nedjelja 07.03.21
3823 14:30 Black Leopards - Golden Arrows
[+27]
2.85 2.95 2.40 1.45 1.30 1.32
3824 14:30 Moroka - Tshakhuma
[+27]
1.70 3.15 5.10 1.10 1.27 1.95
www.psl.co.za
JUŽNA KOREJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3777 08:30 Gwangju - Ulsan
[+27]
5.40 3.85 1.57 2.25 1.22 1.12
3778 08:30 Incheon - Daegu
[+27]
3.60 3.25 2.00 1.71 1.29 1.24
3779 11:00 Gangwon - Pohang
[+27]
2.85 3.15 2.35 1.50 1.29 1.35
nedjelja 07.03.21
3780 06:00 Suwon - Seongnam
[+27]
2.00 3.15 3.85 1.22 1.32 1.73
3781 08:30 Seoul - Suwon C.
[+27]
2.00 3.25 3.60 1.24 1.29 1.71
KIPAR - 1. LIGA (Play Off) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
4065 17:30 Omonia N. - Anorthosis
[+27]
1.95 3.35 3.45 1.23 1.25 1.70
nedjelja 07.03.21
4066 17:30 AEK Larnaca - Olympiakos N.
[+27]
1.55 4.10 4.70 1.12 1.17 2.19
ponedjeljak 08.03.21
4067 18:00 Apollon L. - AEL Limassol
[+27]
2.15 3.15 3.15 1.28 1.28 1.57
KIPAR - 1. LIGA (Play Out) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
4069 15:00 Paphos - APOEL N.
[+27]
2.45 3.15 2.65 1.38 1.27 1.44
nedjelja 07.03.21
4070 15:00 Ermis - Nea
[+27]
2.75 3.15 2.40 1.47 1.28 1.36
ponedjeljak 08.03.21
4071 16:00 Eth.Achnas - Doxa Katokopias
[+27]
2.35 3.20 2.75 1.35 1.27 1.48
KOLUMBIJA - 1. LIGA (90 min), Apertura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3758 23:30 Once Caldas - Dep.Cali
[+27]
3.25 3.05 2.15 1.57 1.29 1.26
nedjelja 07.03.21
3759 02:00 Aguilas - Nac.Medellin
[+27]
3.20 3.00 2.30 1.55 1.34 1.30
3760 21:30 America C. - Pereira
[+27]
1.55 3.50 5.70 1.07 1.22 2.17
3762 23:40 Jaguares C. - Patriotas
[+27]
1.70 3.35 4.60 1.13 1.24 1.94
utorak 09.03.21
3764 02:00 Santa Fe - Pasto
[+27]
1.70 3.30 4.90 1.12 1.26 1.97
www.dimayor.com.co
MAĐARSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3632 17:00 Paks - Mezokovesd
[+27]
2.40 3.25 2.65 1.38 1.26 1.46
3633 19:30 Puskas FC - Ujpest
[+27]
1.70 3.65 4.10 1.16 1.20 1.93
nedjelja 07.03.21
3634 16:00 Honved - Kisvarda
[+27]
2.30 3.20 2.80 1.34 1.26 1.49
3635 18:00 Zalaegerzseg - Ferencvaros
[+27]
5.40 3.95 1.50 2.28 1.17 1.09
3636 20:00 Budafoki - Fehervar
[+27]
5.70 4.00 1.45 2.35 1.16 1.06
MEKSIKO - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 07.03.21
3496 00:00 Atlas - Juarez
[+29]
1.85 3.30 3.95 1.19 1.26 1.80
3497 02:00 Club America - Leon
[+29]
2.20 3.10 3.30 1.29 1.32 1.60
3498 02:06 Monterrey - Queretaro
[+29]
1.43 4.20 6.90 1.07 1.18 2.61
3499 04:00 Mazatlan - Guad.Chivas
[+29]
2.85 3.10 2.45 1.48 1.32 1.37
ponedjeljak 08.03.21
3500 02:06 Santos Laguna - Necaxa
[+29]
1.70 3.45 4.90 1.14 1.26 2.02
3501 04:00 UNAM - Cruz Azul
[+29]
4.00 3.30 1.90 1.81 1.29 1.21
utorak 09.03.21
3502 04:00 Pachuca - Tijuana
[+29]
1.95 3.35 4.00 1.23 1.31 1.82
www.ligamx.net
NJEMAČKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3421 13:00 Aue - Hannover
[+29]
3.30 3.50 2.10 1.70 1.28 1.31
3422 13:00 Greuther Furth - Bochum
[+29]
2.50 3.40 2.70 1.44 1.30 1.50
3423 13:00 Karlsruher - St.Pauli
[+29]
2.25 3.40 2.95 1.35 1.28 1.58
nedjelja 07.03.21
3424 13:30 Braunschweig - Sandhausen
[+27]
2.65 3.10 2.65 1.43 1.32 1.43
3425 13:30 Dusseldorf - Nurnberg
[+29]
2.05 3.50 3.50 1.29 1.29 1.75
ponedjeljak 08.03.21
3427 20:30 Hamburger - Kiel
[+29]
2.10 3.35 3.30 1.29 1.28 1.66
www.bundesliga.de
NJEMAČKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3562 14:00 Duisburg - Munchen 1860
[+27]
3.40 3.30 2.05 1.67 1.28 1.26
3563 14:00 Hansa - Kaiserslautern
[+27]
1.95 3.45 3.60 1.25 1.26 1.76
3564 14:00 Magdeburg - Waldhof
[+27]
2.45 3.30 2.70 1.41 1.28 1.49
3565 14:00 Saarbrucken - Uerdingen
[+27]
1.65 3.85 4.70 1.16 1.22 2.12
3566 14:00 SV Meppen - Dynamo D.
[+27]
3.35 3.30 2.05 1.66 1.27 1.26
3567 14:00 VFB Lubeck - Vik.Koln
[+27]
2.55 3.30 2.60 1.44 1.29 1.45
nedjelja 07.03.21
3568 13:00 Unterhaching - Halleschen
[+27]
2.45 3.20 2.80 1.39 1.31 1.49
3569 14:00 Bayern II - Wehen
[+27]
2.70 3.35 2.45 1.50 1.28 1.42
ponedjeljak 08.03.21
3570 19:00 Ingolstadt - Turkgucu Munchen
[+27]
1.70 3.55 4.70 1.15 1.25 2.02
www.3-liga.com
PARAGVAJ - 1. LIGA (90 min), Apertura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3773 22:15 Nac.Asuncion - Cerro P.
[+27]
2.90 2.95 2.30 1.46 1.28 1.29
nedjelja 07.03.21
3775 00:30 Sol de America - Olimpia A.
[+27]
3.45 3.15 1.95 1.65 1.25 1.20
3772 23:30 Guarani A. - Luqueno
[+27]
1.70 3.35 4.60 1.13 1.24 1.94
POLJSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3466 15:00 Podbeskidzie - Lechia G.
[+29]
3.15 3.25 2.20 1.60 1.30 1.31
3467 17:30 Zaglebie L. - Jagiellonia
[+29]
1.95 3.35 3.55 1.23 1.26 1.72
3468 20:00 Rakow - Cracovia
[+29]
1.70 3.65 4.60 1.16 1.24 2.04
nedjelja 07.03.21
3469 12:30 Piast - Stal Mielec
[+29]
1.70 3.50 5.00 1.14 1.27 2.06
3470 15:00 Pogon - Lech P.
[+29]
2.50 3.15 2.75 1.39 1.31 1.47
3471 17:30 Slask - Legia
[+29]
4.90 3.65 1.65 2.09 1.23 1.14
ponedjeljak 08.03.21
3472 18:00 Warta - Wisla P.
[+29]
3.10 2.95 2.40 1.51 1.35 1.32
www.ekstraklasa.org
POLJSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3673 12:40 LKS Lodz - Widzew L.
[+27]
1.85 3.45 3.70 1.20 1.23 1.79
3675 14:30 Jastrzebie - Korona
[+27]
2.80 3.20 2.40 1.49 1.29 1.37
3676 17:00 Radomiak - Chrobry
[+27]
1.75 3.50 4.50 1.17 1.26 1.97
nedjelja 07.03.21
3678 14:30 Pus.Niepolomice - Arka G.
[+27]
2.90 2.95 2.45 1.46 1.33 1.34
www.ekstraklasa.org
PORTUGAL - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3309 16:30 Portimonense - Tondela
[+29]
1.90 3.25 3.80 1.20 1.27 1.75
3307 19:00 Gil Vicente - Porto
[+29]
6.70 3.90 1.53 2.47 1.25 1.10
3304 21:30 Boavista - Famalicao
[+29]
2.30 3.10 3.15 1.32 1.33 1.56
nedjelja 07.03.21
3308 18:30 Maritimo - Moreirense
[+29]
2.25 3.00 3.50 1.29 1.37 1.62
3310 21:00 Rio Ave - Farense
[+29]
2.05 3.10 3.75 1.23 1.33 1.70
ponedjeljak 08.03.21
3303 21:15 Belenenses - Benfica
[+29]
7.00 4.30 1.45 2.66 1.20 1.08
www.lpf.ro
PORTUGAL - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3580 12:00 Vizela - Mafra
[+27]
1.75 3.20 5.00 1.13 1.30 1.95
nedjelja 07.03.21
3581 12:15 Penafiel - Academica
[+27]
3.35 2.85 2.25 1.54 1.35 1.26
3582 15:00 Oliveirense - Chaves
[+27]
4.30 3.25 1.80 1.85 1.27 1.16
ponedjeljak 08.03.21
3584 16:00 Cova - Ac.Viseu
[+27]
2.35 3.05 2.95 1.33 1.31 1.50
3585 16:00 Porto II - Casa Pia
[+27]
2.10 3.25 3.15 1.28 1.26 1.60
3586 17:00 Benfica II - Arouca
[+27]
2.95 3.10 2.30 1.51 1.29 1.32
3587 19:00 Vilafranquense - Covillha
[+27]
2.40 2.90 2.95 1.31 1.32 1.46
3583 21:00 Varzim - Leixoes
[+27]
2.40 3.00 2.90 1.33 1.31 1.47
www.lpf.ro
RUMUNIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3481 13:30 CS U.Craiova - Botosani
[+29]
1.90 3.35 3.90 1.21 1.28 1.80
3482 20:30 UTA Arad - Cluj
[+29]
6.20 3.75 1.53 2.34 1.23 1.09
nedjelja 07.03.21
3483 14:00 Astra Giurgiu - Hermannstadt
[+29]
2.25 3.10 3.15 1.30 1.31 1.56
3484 19:30 FCSB - Gaz Metan
[+29]
1.30 5.00 8.75 1.03 1.13 3.18
ponedjeljak 08.03.21
3485 16:30 Arges P. - CSMS Iasi
[+29]
2.00 3.25 3.60 1.24 1.29 1.71
3486 19:30 Voluntari - Dinamo B.
[+29]
3.10 3.00 2.35 1.52 1.34 1.32
RUSIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3456 12:00 CSKA M. - Ahmat
[+29]
1.70 3.70 4.60 1.16 1.24 2.05
3449 14:30 Rotor - Khimki
[+29]
2.75 3.05 2.70 1.45 1.36 1.43
3450 17:00 Rostov - Sochi
[+29]
2.85 2.85 2.65 1.43 1.37 1.37
nedjelja 07.03.21
3451 12:00 Ural - FC UFA
[+29]
2.15 2.95 3.60 1.24 1.35 1.62
3452 14:30 Dinamo M. - Tambov
[+29]
1.10 7.75 19.00 1.04 5.50
3453 17:00 Spartak M. - Krasnodar
[+29]
2.40 3.20 2.70 1.37 1.27 1.46
ponedjeljak 08.03.21
3454 12:00 Ars.Tula - Lokomotiv M.
[+29]
3.25 3.25 2.15 1.63 1.29 1.29
3455 14:30 Rubin - Zenit
[+29]
4.90 3.70 1.65 2.11 1.23 1.14
www.eng.rfpl.org
SAUDIJSKA ARABIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
4094 18:35 Al Ahli J. - Damac
[+27]
1.60 3.70 4.80 1.12 1.20 2.09
SJEVERNA IRSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3556 16:00 Crusaders - Warrenpoint
[+27]
1.33 4.70 7.25 1.04 1.12 2.85
3557 16:00 Dungannon - Coleraine
[+27]
6.40 4.20 1.40 2.54 1.15 1.05
3558 16:00 Linfield - Cliftonville
[+27]
1.60 3.70 4.60 1.12 1.19 2.05
3559 16:00 Portadown - Glenavon
[+27]
5.00 4.00 1.50 2.22 1.15 1.09
3560 18:30 Ballymena - Larne
[+27]
3.15 3.45 2.05 1.65 1.24 1.29
www.nifootballleague.com
SLOVAČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3473 14:30 FK Senica - Pohronie
[+29]
2.55 3.40 2.45 1.46 1.25 1.42
3474 14:30 Michalovce - Nitra
[+29]
2.10 3.30 3.05 1.28 1.24 1.59
3475 14:30 Slovan B. - Dunajska S.
[+29]
1.95 3.25 3.80 1.22 1.29 1.75
3476 14:30 Trencin - Trnava
[+29]
2.65 3.15 2.45 1.44 1.27 1.38
3477 14:30 Z.Moravce - Sered
[+29]
1.55 4.00 5.20 1.12 1.19 2.26
3478 14:30 Žilina - Ružomberok
[+29]
1.65 3.85 4.20 1.16 1.18 2.01
www.fortunaliga.sk
SLOVENIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3639 15:00 Mura - Aluminij
[+27]
1.57 3.30 5.50 1.06 1.22 2.06
3637 17:15 Gorica - Maribor
[+27]
5.10 3.75 1.55 2.16 1.19 1.10
3638 19:30 Koper - Domžale
[+27]
2.90 3.35 2.20 1.55 1.25 1.33
nedjelja 07.03.21
3641 15:00 Tabor - Bravo
[+27]
2.20 3.20 3.00 1.30 1.27 1.55
3640 17:00 Olimpija - Celje
[+27]
1.72 3.50 4.20 1.15 1.22 1.91
ŠKOTSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3598 16:00 Alloa - Inverness
[+27]
3.70 3.65 1.85 1.84 1.23 1.23
3599 16:00 Arbroath - Queen of South
[+27]
2.25 3.25 3.00 1.33 1.29 1.56
3600 16:00 Hearts - Dundee
[+27]
1.60 3.80 4.80 1.13 1.20 2.12
3601 16:00 Morton - Ayr Utd.
[+27]
2.65 3.35 2.45 1.48 1.27 1.42
www.spfl.co.uk
ŠKOTSKA - PREMIER LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3351 16:00 Aberdeen - Hamilton
[+29]
1.45 4.10 7.00 1.07 1.20 2.59
3352 16:00 Motherwell - Livingston
[+29]
3.30 3.25 2.20 1.64 1.32 1.31
3353 16:00 Rangers - St.Mirren
[+29]
1.30 5.30 9.50 1.04 1.14 3.40
3354 16:00 Ross County - Kilmarnock
[+29]
2.85 3.00 2.50 1.46 1.33 1.36
3355 16:00 St.Johnstone - Hibernian
[+27]
2.70 3.00 2.70 1.42 1.35 1.42
nedjelja 07.03.21
3356 13:00 Dundee Utd. - Celtic
[+29]
8.50 4.90 1.30 3.11 1.13 1.03
www.spfl.co.uk
ŠPANIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3439 16:00 Zaragoza - Tenerife
[+29]
2.50 2.85 3.10 1.33 1.38 1.48
3440 18:15 Las Palmas - Vallecano
[+29]
3.05 2.90 2.45 1.49 1.36 1.33
3441 18:15 Leganes - Castellon
[+29]
1.57 3.60 6.20 1.09 1.25 2.28
3442 20:30 Albacete - UD Logrones
[+29]
2.30 2.85 3.45 1.27 1.38 1.56
nedjelja 07.03.21
3443 14:00 Malaga - Sabadell
[+29]
2.15 2.95 3.90 1.24 1.39 1.68
3444 16:00 Ponferradina - Gijon
[+29]
2.70 2.80 2.85 1.37 1.39 1.41
3445 18:15 Mallorca - FC Cartagena
[+29]
1.60 3.50 6.00 1.10 1.26 2.21
3446 21:00 Girona - Almeria
[+29]
2.75 2.90 2.70 1.41 1.36 1.40
ponedjeljak 08.03.21
3447 19:00 Alcorcon - Mirandes
[+29]
2.45 2.80 3.25 1.31 1.40 1.50
3448 21:00 Lugo - Fuenlabrada
[+29]
2.75 2.80 2.80 1.39 1.39 1.40
www.laliga.es/en
ŠVEDSKA - KUP (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3363 13:00 Malmo - Halmstad
[+29]
1.40 4.50 6.20 1.07 1.14 2.61
3364 13:00 Orebro - Sirius
[+29]
2.30 3.35 2.85 1.36 1.27 1.54
3366 13:00 Vasteras - GAIS
[+29]
1.95 3.50 3.55 1.25 1.26 1.76
3367 15:00 Degerfors - Utsiktens
[+29]
1.15 7.25 12.50 1.05 4.59
3368 15:00 Elfsborg - Falkenberg
[+29]
1.45 4.30 5.80 1.08 1.16 2.47
3369 17:00 Brage - Umea
[+29]
1.50 4.20 5.60 1.11 1.18 2.40
3370 17:00 Djurgarden - Kalmar
[+29]
1.35 4.70 7.25 1.05 1.14 2.85
nedjelja 07.03.21
3371 13:00 AFC Eskilstuna - Oskarshamns
[+29]
1.60 4.10 4.40 1.15 1.17 2.12
3372 13:00 Hammarby - AIK
[+29]
2.20 3.25 3.00 1.31 1.27 1.56
3373 15:00 Akropolis - Landskrona
[+29]
1.95 3.45 3.40 1.25 1.24 1.71
3374 15:00 Dalkurd - Gauthiod
[+29]
1.25 5.50 9.25 1.02 1.10 3.45
3375 15:00 Hacken - Helsingborg
[+29]
1.35 4.80 7.25 1.05 1.14 2.89
3376 15:00 Mjallby - Ostersund
[+29]
1.80 3.70 3.90 1.21 1.23 1.90
3377 17:00 Norrkoping - Goteborg
[+29]
1.70 3.75 4.10 1.17 1.20 1.96
3378 17:00 Sundsvall - Sandvikens
[+29]
1.45 4.50 5.70 1.10 1.16 2.51
ŠVICARSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3330 18:15 Y.Boys - Vaduz
[+29]
1.22 6.00 11.00 1.01 1.10 3.88
3331 20:30 Servette - Basel
[+29]
1.85 3.75 3.90 1.24 1.25 1.91
nedjelja 07.03.21
3332 16:00 Lausanne - Sion
[+29]
1.90 3.60 3.65 1.24 1.25 1.81
3333 16:00 Lugano - Zurich
[+29]
2.40 3.25 2.85 1.38 1.30 1.52
3334 16:00 Luzern - St.Gallen
[+29]
2.25 3.55 2.85 1.38 1.26 1.58
www.sfl.ch
ŠVICARSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3575 18:15 Thun - Kriens
[+27]
1.50 3.80 5.30 1.08 1.17 2.21
www.sfl.ch
TURSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3341 14:00 Denizlispor - Yeni Malatya
[+29]
2.35 3.15 3.00 1.35 1.32 1.54
3342 17:00 Besiktas - Gaziantep BB
[+29]
1.37 5.00 7.50 1.08 1.16 3.00
nedjelja 07.03.21
3343 11:30 Karagumruk - Ankaragucu
[+29]
1.75 3.70 4.50 1.19 1.26 2.03
3344 14:00 Genclerbirligi - Basaksehir
[+29]
4.00 3.50 1.85 1.87 1.26 1.21
3345 14:00 Hatayspor - Kayserispor
[+29]
1.73 3.55 4.50 1.16 1.25 1.98
3346 17:00 Galatasaray - Sivaspor
[+29]
1.65 3.65 5.10 1.14 1.25 2.13
ponedjeljak 08.03.21
3347 14:00 Antalya - Kasimpasa
[+29]
2.25 3.15 3.15 1.31 1.31 1.57
3348 14:00 Trabzon - Alanyaspor
[+29]
2.05 3.25 3.45 1.26 1.29 1.67
3349 17:00 Goztepe - Erzurum BB
[+29]
1.95 3.35 4.00 1.23 1.31 1.82
3350 17:00 Konyaspor - Fenerbahce
[+29]
4.00 3.50 1.83 1.87 1.26 1.20
www.tff.org
TURSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3589 11:30 Bandirmaspor - Altinordu
[+27]
2.20 3.00 3.05 1.27 1.28 1.51
3591 17:00 Samsun - Demirspor
[+27]
2.20 3.10 3.05 1.29 1.28 1.54
nedjelja 07.03.21
3592 11:30 Umraniyespor - Giresunspor
[+27]
3.50 3.20 2.00 1.67 1.27 1.23
3593 14:00 Akhisar - Eskisehirspor
[+27]
1.45 4.20 6.40 1.08 1.18 2.54
3594 14:00 Boluspor - Bursa
[+27]
1.95 3.40 3.45 1.24 1.25 1.71
3595 17:00 Altay - Tuzlaspor
[+27]
1.85 3.40 3.75 1.20 1.24 1.78
ponedjeljak 08.03.21
3596 17:00 Adana - Balikesirspor
[+27]
2.40 3.10 2.80 1.35 1.29 1.47
www.tff.org
UKRAJINA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
3488 16:00 Olim.Donetsk - Shakhtar
[+29]
11.00 5.80 1.22 3.80 1.10
nedjelja 07.03.21
3490 13:00 Dynamo K. - Minaj
[+29]
1.30 4.90 8.75 1.03 1.13 3.14
3491 16:00 Zorya - Lviv
[+29]
1.30 5.00 8.50 1.03 1.13 3.15
3492 18:30 Inhulets - Kolos
[+29]
2.90 3.00 2.35 1.47 1.30 1.32
URUGVAJ - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 07.03.21
4103 00:15 Penarol - CA River
[+27]
1.60 3.55 5.00 1.10 1.21 2.08
4104 20:30 Danubio - Liverpool M.
[+27]
3.05 3.25 2.15 1.57 1.26 1.29
4105 22:45 Largo - Plaza Colonia
[+27]
2.35 3.20 2.75 1.35 1.27 1.48
Košarka
KOŠARKA - AUSTRALIJA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
4440 07:30 Adelaide - Cairns
[+22]
2.50 14.50 1.60 2.13 1.44
4441 10:00 SE Melbourne - Sydney
[+22]
1.75 14.00 2.25 1.56 1.94
KOŠARKA - GRČKA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
4411 14:45 Peristeri - Iraklis
[+23]
1.30 15.00 3.70 1.20 2.97
4406 16:00 AEK - Harilaos Trikoupis
[+23]
1.04 22.00 11.20 7.42
4407 16:00 Aris - Larissa
[+22]
1.60 14.50 2.50 1.44 2.13
4410 16:00 PAOK - Patras
[+22]
2.55 14.50 1.57 2.17 1.42
Min parova: 1 www.esake.gr
KOŠARKA - POLJSKA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
4431 17:35 Gornicza - Start
[+22]
2.30 14.50 1.70 1.99 1.52
4432 19:30 GTK Gliwice - Rosa R.
[+23]
1.37 15.00 3.25 1.26 2.67
Min parova: 4 www.plk.pl
KOŠARKA - ŠPANIJA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
4370 18:00 Burgos - BC Andorra
[+23]
1.33 15.00 3.55 1.22 2.87
4371 18:00 Gran Canaria - Estudiantes
[+23]
1.33 15.00 3.55 1.22 2.87
4372 20:45 Fuenlabrada - San Sebastian
[+23]
1.20 16.00 4.70 1.12 3.63
4373 20:45 Zaragoza - Joventut
[+23]
1.57 14.50 2.55 1.42 2.17
nedjelja 07.03.21
4374 12:30 Bilbao - Betis
[+22]
1.75 14.00 2.25 1.56 1.94
4375 12:30 Murcia - Real M.
[+23]
3.25 15.00 1.37 2.67 1.26
4376 19:00 Obradoiro - Baskonia
[+23]
2.90 14.50 1.45 2.42 1.32
4377 20:00 Valencia - Manresa
[+23]
1.25 16.00 4.20 1.16 3.33
Hokej
HOKEJ - KHL (60 min),Play off - 1/8 finala
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
6287 12:00 Astana - Magnitogorsk (1-1)
[+9]
2.50 3.80 2.30 1.51 1.20 1.43
6288 12:30 Ekaterinburg - Omsk (0-2)
[+9]
2.50 3.80 2.30 1.51 1.20 1.43
6289 15:00 Cherepovec - Dinamo M. (1-1)
[+9]
3.05 4.00 1.90 1.73 1.17 1.29
6290 15:10 Minsk - St.Petersburg (0-2)
[+9]
2.95 4.00 1.95 1.70 1.17 1.31
Igra se na 4 dobijene utakmice !
HOKEJ - ŠVEDSKA 1. (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
6227 15:15 Malmo - Farjestads
[+9]
2.40 4.00 2.30 1.50 1.17 1.46
Rukomet
RUKOMET (Ž) - LIGA PRVAKA (60 min), 1/8 finala - prve utakmice
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5675 16:00 Krim (W) - CSKA M.(W)
[+3]
4.10 10.00 1.30 2.91 1.15
5677 16:00 Ramnicu Valcea (W) - CSM Bucuresti (W)
[+3]
2.40 8.00 1.77 1.85 1.45
5676 18:00 Podravka (W) - Rostov (W)
[+3]
12.00 16.00 1.04 6.86
nedjelja 07.03.21
5679 14:00 Bietigheim (W) - Gyori (W)
[+3]
13.00 16.00 1.03 7.17
5680 14:00 Dortmund (W) - Metz (W)
[+3]
3.10 9.00 1.47 2.31 1.26
5681 16:00 Esbjerg (W) - Brest (W)
[+3]
2.25 7.50 1.90 1.73 1.52
5682 16:00 Budućnost (W) - Ferencvaros (W)
[+3]
1.75 8.50 2.40 1.45 1.87
5678 18:00 Kristiansand (W) - Odense (W)
[+3]
1.85 8.00 2.30 1.50 1.79
RUKOMET (M) - AUSTRIJA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5619 18:00 Schwaz - West Wien
[+3]
1.25 11.00 4.60 1.12 3.24
RUKOMET (M) - DANSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5605 14:00 Skanderborg - Lemvig
[+3]
1.20 12.00 5.20 1.09 3.63
5607 16:10 Skjern - Kolding
[+3]
1.35 9.50 3.70 1.18 2.66
5606 18:00 Ringsted - Holstebro
[+3]
6.70 14.00 1.13 4.53 1.05
nedjelja 07.03.21
5608 14:00 Fredericia - Sonderjyske
[+3]
3.00 9.00 1.50 2.25 1.29
RUKOMET (M) - FRANCUSKA 2. (60 min),
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5616 20:30 Sarrebourg - Besancon
[+3]
1.85 8.00 2.30 1.50 1.79
nedjelja 07.03.21
5617 17:00 Cherbourg - Selestat
[+3]
1.43 9.00 3.40 1.23 2.47
RUKOMET (M) - NJEMAČKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5582 18:30 Bergischer - Hannover
[+3]
1.60 8.50 2.70 1.35 2.05
5583 20:30 Kiel - Nordhorn
[+3]
1.03 16.00 13.00 7.17
5584 20:30 Neckar - Goppingen
[+3]
1.15 13.00 6.00 1.06 4.11
nedjelja 07.03.21
5585 13:30 Minden - Flensburg
[+3]
5.20 12.00 1.20 3.63 1.09
5586 16:00 Essen - Fuechse
[+3]
6.70 14.00 1.13 4.53 1.05
5587 16:00 Leipzig - TVB Stuttgart
[+3]
1.30 10.00 4.10 1.15 2.91
5588 16:00 Magdeburg - Coburg 2000
[+3]
1.03 16.00 13.00 7.17
Min parova: 1 www.dkb-handball-bundesliga.de/
RUKOMET (M) - NJEMAČKA 2. (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 07.03.21
5593 17:00 Dessauer - Konstanz
[+3]
1.35 9.50 3.70 1.18 2.66
5594 17:00 Eisenach - Lubeck-Schwartau
[+3]
2.30 8.00 1.85 1.79 1.50
5595 17:00 Elbflorenz - Lubbecke
[+3]
2.25 7.50 1.90 1.73 1.52
Min parova: 1 http://www.dkb-handball-bundesliga.de/
RUKOMET (M) - POLJSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5637 13:00 Wybrzeze Gd. - Szczecin
[+3]
1.55 9.00 2.80 1.32 2.14
5638 16:00 Piotrkow - Kalisz
[+3]
3.00 9.00 1.50 2.25 1.29
5639 17:30 VT Kielce - Zabrze
[+3]
1.02 17.00 14.00 7.68
5640 19:15 Azoty Pulawy - Gwardia Op.
[+3]
1.10 14.00 7.80 1.02 5.01
nedjelja 07.03.21
5641 13:00 Chrobry G. - Zaglebie
[+3]
2.00 7.50 2.10 1.58 1.64
5642 16:00 Stal Mielec - Kwidzyn
[+3]
1.90 7.50 2.25 1.52 1.73
RUKOMET (Ž) - MAĐARSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5698 18:00 Budapest (W) - Vaci (W)
[+3]
1.70 8.50 2.50 1.42 1.93
RUKOMET (Ž) - POLJSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5671 13:00 Zaglebie (W) - Koszalinska (W)
[+3]
1.17 13.00 5.50 1.07 3.86
5674 16:00 Lublin (W) - S.Elblag (W)
[+3]
1.25 11.00 4.60 1.12 3.24
nedjelja 07.03.21
5673 13:00 Piotrkow (W) - Kobierzyce (W)
[+3]
2.35 8.00 1.80 1.82 1.47
RUKOMET (Ž) - ŠVEDSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
5670 14:00 Savehof (W) - Hoors (W)
[+3]
1.35 9.50 3.70 1.18 2.66
Min parova: 1
Odbojka
ODBOJKA (M) - POLJSKA
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
subota 06.03.21
5958 14:45 Slepsk - Nysa
[+3]
1.13 5.00 1.22 3.85
7412 20:30 Katowice - Czarni
[+3]
1.27 3.35 1.37 2.80
nedjelja 07.03.21
7413 17:30 Gdansk - Zawiercie
[+3]
1.30 3.20 1.40 2.70
Duel
DUELI TIMOVA Koji tim postiže više golova na svojim utakmicama?
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 06.03.21
7519 15:30 Leipzig - Barcelona (du.) 2.20 4.00 2.20
7520 16:00 Rangers - Y.Boys (du.) 2.25 4.00 2.15
7521 16:15 Sevilla - Porto (du.) 2.20 4.00 2.20
7522 16:15 Eupen - Hartberg (du.) 2.15 4.00 2.25
nedjelja 07.03.21
7523 12:15 Ajax - Club Brugge (du.) 2.20 4.00 2.20
7524 12:30 Roma - Tottenham (du.) 2.20 4.00 2.20
7526 16:00 Lausanne - Anderlecht (du.) 2.20 4.00 2.20
7525 17:30 Man.City - Sociedad (du.) 2.20 4.00 2.20
ponedjeljak 08.03.21
7527 20:45 Inter - West Ham (du.) 2.20 4.00 2.20
Min parova: 4 Napomena: koji će tim postići više golova?